ویزای دبی

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌های علمی و نمایشگاه‌های تجاری، بازدید از جاذبه‌های گردشگری در قالب تور کانادا، تحصیل و یا استفاده از فرصت‌های مطالعاتی باشد.

معرفی بهترین دفاتر خدمات اخذ ویزا و مهاجرت به دبی

معرفی بهترین تور دبی

آخرین خبر ویزای دبی :

کرونا و ویزای دبی؛ تمدید اعتبار ویزای دبی

طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت دبی، دارندگان ویزای توریستی دبی که به دلیل شیوع کرونا نتوانستند از ویزای خود استفاده کرده و به دبی سفر کنند، تا تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۲۰ فرصت دارند تا به کشور امارات سفر کنند. بعد از این تاریخ و در مرحله بعد، اعطای ویزا به متقاضیانی که قبلا درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا تحویل داده‌اند، از سر گرفته خواهد شد.
برای سفر به دبی، ارائه اصل گواهی تست منفی کرونا و ارایه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری و دارا بودن بیمه نامه مسافرتی معتبر به همراه پرینت جدید از ویزای دبی، الزامی می‌باشد.

ویزای تحصیلی کانادا
ویزای توریستی کانادا
ویزای سرمایه گذاری کانادا
ویزای خرید ملک کانادا
ویزای استارتاپ کانادا

درباره ویزای دبی

انواع ویزای کانادا

ویزا کانادا انواع مختلفی دارد که با توجه به اهداف متقاضی برای ورود به کشور کانادا و بسته به نیاز هر فرد می‌بایست نسبت به دریافت آن اقدام کرد. به طور کلی ویزای کانادا به دو بخش ویزای موقت و اقامت دائم کانادا تقسیم می شوند ولی رایج ترین این ویزاها عبارتند از.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا، یک ویزای موقت است که برای اهداف توریستی، بازدید از خانواده و اقامت‌های کوتاه مدت صادر می‌شود. ویزای توریستی کانادا به دو صورت سینگل و مالتیپل صادر می‌شود. ویزای توریستی سینگل، به دارنده آن فقط اجازه یک بار ورود به خاک کانادا را صادر می‌کند و پس از ورود به کانادا، می‌توانید تا ۶ ماه اقامت داشته باشید. ویزای مالتیپل کانادا، با توجه به تاریخ انقضای پاسپورت متقاضی صادر می‌شود؛ این به این معناست که ویزای توریستی مالتیپل کانادا، تا مدت زمانی که پاسپورت تان اعتبار دارد، معتبر خواهد بود. مدت اقامت در هر بار ورود، همانند ویزای سینگل می‌باشد و شما می‌توانید تا ۶ ماه در هر بار ورود اقامت داشته باشید.

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا، با هدف نیروی ماهر، خود اشتغالی و شروع کسب و کار صادر می‌شود. ویزای کار کانادا نیز، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی دارد و بدون آن، درخواست شما ریجکت می‌شود. اگر به عنوان نیروی ماهر قصد گرفتن ویزای کاری کانادا را دارید، باید از کارفرمای خود درخواست دعوت نامه رسمی کنید و اگر به عنوان خود اشتغالی و استارتاپ قصد اقامت در کانادا را دارید، باید یک ادعا نامه و توصیف نامه مبنی بر اینکه شغل پیشنهادی منحصربه فرد می‌باشد، ارائه کنید.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا به عنوان یکی از اقسام ویزای موقت کانادا نوعی جواز موقت برای زندگی و تحصیل در این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که خود به دو بخش ویزای دانش‌آموزی و ویزای دانشجویی تقسیم بندی می‌شود و این فرصت را در اختیار محصل و یا دانشجو قرار خواهد داد تا در کنار خانواده (والدین، همسر و فرزندان) و با خیالی آسوده بر تحصیل در مقاطع مختلف متمرکز شود. مهم‌ترین و البته شرط نخست دریافت ویزای تحصیلی کانادا، داشتن پذیرش تحصیلی از مدرسه، کالج، دانشگاه و یا یک موسسه آموزش عالی در این کشور است؛ بنابراین پس از دریافت نامه پذیرش یا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا و یا یکی از مدارس این کشور قادر خواهید بود برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.

شرایط دریافت ویزای کانادا

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

یک سری شرایط کلی برای اخذ ویزای توریستی کانادا وجود دارد. داشتن پاسپورت معتبر، عدم سوء پیشینه کیفری و حقوقی، برخورداری از شرایط جسمی و ذهنی کامل و همچنین باید تعهد دهید که در زمان سفر به کانادا، به دنبال کار و استخدام نباشید. تمکن مالی که ایده‌آل ترین حالت آن برای هر نفر، ۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد. توجه داشته باشید که این مبلغ ایده آل است و ممکن است شما با تمکن مالی کمتری بتوانید موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوید. تاریخچه سفر هایی که در گذشته به کشور های خارجی انجام داده اید که براساس تمکن و وسع مالی شما بررسی می‌شود. ویزای شینگن، انگلیس، استرالیا، آمریکا، سنگاپور و ژاپن جزو ویزاها و تاریخچه های سفری معتر شناخته شده است.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

شرایط کلی اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز همانند ویزای توریستی است. داشتن تمکن مالی در ویزای تحصیلی کمی متفاوت است. تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا براساس هزینه های یک سال زندگی به همراه شهریه مدرسه، دانشگاه و یا کالج بررسی می‌شود. شهریه مرکز آموزشی مقصد شما، هزینه های اجاره منزل، هزینه های رفت و آمد و خورد و خوراک شما در یک سال، باید با مبلغ تمکن مالی‌تان برابری کند. در صورتی که نتوانید این مبالغ را پرداخت کنید، موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا نمی‌شوید. یکی دیگر از شرایط ویزای تحصیلی ارائه پذیرش معتبر از مدرسه، دانشگاه و یا کالج است . تمامی نامه های پذیرش و یا فاند که از مراکز آموزشی کانادا دریافت می‌کنید، توسط سفارت این کشور استعلام می‌شود. اخذ تائیدیه و یا فاند نیاز به ارائه مدارک معتبر تحصیلی دارد. در صورتی که مدارک معتبری جهت اخذ پذیرش نداشته باشید، ویزای تحصیلی کانادا برای شما صادر نمی‌شود. توجه داشته باشید که پذیرش و یا فاند به منزله اخذ ویزا نیست. ممکن است شما پذیرش داشته باشید و موفق به اخذ ویزا نشوید.

شرایط اخذ ویزای کاری کانادا

برای اخذ ویزای کاری کانادا، شما فقط نباید دارای سوء پیشینه و سابقه کیفری باشید. همچنین باید از سوی یک کارفرما، شرکت و یا موسسه در کانادا پیشنهاد شغلی به همراه دعوتنامه داشته باشید. در متن دعوت‌نامه مراحل آشنایی کارفرما با شما و همچنین مدت زمان اشتغال شما در کانادا باید مشخص باشد.

مراحل درخواست ویزای کانادا

ثبت نام حضوری روشی جایگزین برای درخواست ویزای کانادا ست. در این روش متقاضی بدون نیاز به وقت قبلی به یکی از وک‌های دفاتر VFS مراجعه کرده و ضمن ارائه دستی مدارک ترجمه شده و تکمیل فرم‌های مربوطه، اقدام به انگشت نگاری کرده و به کشور باز می‌گردد.

مدارک ویزای کانادا

اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
یک قطعه عکس جدید ۳.۵*۴.۵ زنگی با زمینه سفید
ترجمه شناسنامه و کارت ملی
ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد.

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا

فرم اطلاعات خانوادگی و اطلاعات فردی
دعوت نامه رسمی (در صورت وجود)
ارائه بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

ارائه برنامه تحصیلی
در صورتی که دانشجو هستید ارائه گواهی اشتغال به تحصیل
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و آخرین ریز نمرات

مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا

گواهی سلامت جسمانی
گواهی عدم سوء پیشینه
ارائه مدرک زبان با توجه با ایالات انتخابی

نحوه اخذ ویزای کانادا

گرفتن ویزای کانادا به دو روش انجام می شود روش اول می‌توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی برای افسران ویزای کانادا ارسال کنید و هزینه‌های بررسی پرونده و انگشت نگاری را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از انجام این مراحل، باید به یکی از دفاتر وک در ترکیه، گرجستان، امارات و یا دیگر کشورها برای انجام انگشت نگاری و عکس برداری ویزای کانادا مراجعه کنید . روش دوم کلیه مدارک درخواستی ویزای کانادا خود را به یکی از دفاتر انگشت نگاری ببرید. در دفاتر انگشت نگاری، هم می‌توانید مدارک درخواستی را تحویل دهید و هم امور مربوط به انگشت نگاری و عکس برداری خود را انجام دهید. هزینه بررسی پرونده و انگشت نگاری را در آن جا به صورت نقدی پرداخت می‌کنید. در این روش ها در بازه زمانی بین ۲ هفته تا ۳۷ روز جواب ویزای کانادای شما اعلام می‌شود در صورت تایید باید پاسپورت خود را برای یکی از دفاتر وک پیکاپ کرده تا در کنار ویزای کانادا شما قرار بگیرد.

ریجکت شدن ویزای کانادا

بطور کلی چند عامل کلیشه‌ای همواره در رد شدن درخواست ویزا کانادا نقش دارند. عواملی که در واقع موجب تردید افسر مهاجرت در خصوص انگیزه متقاضی از سفر به کانادا و یا بازگشت وی پس از پایان مهلت ویزا می‌شوند. مهمترین این عوامل عبارتند از:

تردید سفارت درخصوص بازگشت متقاضی به کشور مبدا پس از پایان مهلت ویزا
تردید درباره انگیزه و دلایل سفر به کانادا
ضعیف بودن سابقه سفرهای خارجی متقاضی به‌ ویژه سفر به کشورهای حوزه شنگن
کافی نبودن مدارک مالی و دارایی های متقاضی در کشور مبدا
پیوند‌های خانوادگی ضعیف متقاضی در کشور مبدا

ویزای دبی

درباره دبی

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

چرا ویزای دبی

آدرس سفارت امارات

نام کشور آدرس سفارت
آدرس سفارت کانادا در ارمنستان ایروان-خیابان زیبای امریکایی AMERICAN AVE
آدرس سفارت کانادا در دبی دبی- نبش خیابان السیف و خیابان شیخ خلیفه بن زاید
آدرس سفارت کانادا در ترکیه آنکارا – بلوار آتاتورک – کاواکلیدر

دفتر کارگزاری VFSGlobal چیست؟

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌های علمی و نمایشگاه‌های تجاری، بازدید از جاذبه‌های گردشگری در قالب تور کانادا، تحصیل و یا استفاده از فرصت‌های مطالعاتی باشد؛ با هر هدف و انگیزه‌ای که بخواهید وارد این کشور شوید، به عنوان یک ایرانی ملزم به دریافت ویزای کانادا هستید.

مناطق ایرانی نشین کانادا

در شهرهای کانادا

تورنتو %۴۴
ونکورد %۲۲
مونترال %۱۰
اتاوا ۵%
سایر شهرها ۱۹%

در استان های کانادا

تورنتو %۴۴
ونکورد %۲۲
مونترال %۱۰
اتاوا ۵%
سایر شهرها ۱۹%

سوالات متداول ویزای دبی

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

آخرین دانستنی های دبی

ویزای ثبت شرکت کانادا

ویزا تست

/
مزایای اخذ ویزای تحصیلی شینگن یکی از مزایای اخذ ویزای تحصیلی …
ویزای ثبت شرکت کانادا

ویزای ثبت شرکت کانادا

/
ثبت شرکت در کانادا، شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت
ویزای تحصیلی شینگن

ویزای تحصیلی شینگن

یکی از مزایای اخذ ویزای تحصیلی شینگن این است که شما با داشتن آن‌ می‌توانید ...
ویزای تحصیلی هند

ویزای تحصیلی هند

بسیاری از کشورهایی که ویزای تحصیلی صادر می‌کنند، امکان کار همزمان...
ویزای تحصیلی استرالیا
ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی کانادا

با استفاده از ویزای دانشجویی کانادا، دانشجویان می‌توانند اقامت موقت کانادا را دریافت نموده و در دانشگاه‌های کانادا تحصیل نمایند.
ویزای تحصیلی کانادا


دورهٔ کارشناسی در کانادا بسته به دانشگاه ۳ تا ۴ ساله است. کسب مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر بسته به نوع مدرک از ۱ تا ۳ سال طول می‌کشد. تحصیلات عالی در کانادا توسط کالج‌های محلی، مدرسهٔ‌ٔ عالی علوم فنی و کاربردی، مدرسهٔ هنرهای کاربردی (که

ویزای تحصیلی کانادا


دورهٔ کارشناسی در کانادا بسته به دانشگاه ۳ تا ۴ ساله است. کسب مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر بسته به نوع مدرک از ۱ تا ۳ سال طول می‌کشد. تحصیلات عالی در کانادا توسط کالج‌های محلی، مدرسهٔ‌ٔ عالی علوم فنی و کاربردی، مدرسهٔ هنرهای کاربردی (که

ویزای تحصیلی کانادا


دورهٔ کارشناسی در کانادا بسته به دانشگاه ۳ تا ۴ ساله است. کسب مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر بسته به نوع مدرک از ۱ تا ۳ سال طول می‌کشد. تحصیلات عالی در کانادا توسط کالج‌های محلی، مدرسهٔ‌ٔ عالی علوم فنی و کاربردی، مدرسهٔ هنرهای کاربردی (که

ویزای تحصیلی کانادا


دورهٔ کارشناسی در کانادا بسته به دانشگاه ۳ تا ۴ ساله است. کسب مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر بسته به نوع مدرک از ۱ تا ۳ سال طول می‌کشد. تحصیلات عالی در کانادا توسط کالج‌های محلی، مدرسهٔ‌ٔ عالی علوم فنی و کاربردی، مدرسهٔ هنرهای کاربردی (که

ویزای تحصیلی شینگن
اخذ ویزای شینگن
www.visaema.com
ویزای تحصیلی آلمان
اخذ ویزای آلمان
www.visaema.com
ویزای ثبت شرکت کانادا
اخذ ویزای کانادا
www.visaema.com
ویزای تحصیلی هند
اخذ ویزای هند
www.visaema.com
ویزای تحصیلی استرالیا
اخذ ویزای استرالیا
www.visaema.com